Zapraszamy do kontaktu

 

Adres:

ul.Tatrzańska 7a

34-530 Bukowina Tatrzańska

 

Telefon:

+48 667 333 222

 

E-mail:

alicja.bukowina@onet.pl

brynkus@tlen.pl


Atrakcje:

Niewątpliwym atutem willi "Alicja" jest pozostawanie w ścisłym sąsiedztwie Term Bukowiańskich, które oferują turystom dodatkowe atrakcje. Spragnione relaksu panie, odnajdą ukojenie w tamtejszym SPA, zaś panowie i dzieci mogą oddać się beztroskiej zabawie na basenach.
 
Tu jesteś:    Strona główna


Jeśli planują Państwo wypoczynek pod Tatrami nasza oferta spełni Państwa oczekiwania!

Dom Wypoczynkowy "Alicja" znajduje się w górnej części Bukowiny Tatrzańskiej - jednej z najwyżej położonych miejscowości turystycznych w Polsce. Słynie ona nie tylko z przepięknych widoków, ale również ciągle żywych tradycji góralskich. Goście mają możliwość wzięcia udziału w odbywających się co roku Sabałowych Bajaniach oraz Karnawale Góralskim.

 

Usytuowanie Domu Wypoczynkowego stanowi idealną bazę "wypadową" na wyprawy w góry, zarówno długie spacery jak i rajdy na rowerach górskich. Zimą, amatorzy białego szaleństwa bez problemu znajdą, w bliskiej odległości, odpowiedni dla swoich umiejętności wyciąg.
 
Miła domowa atmosfera oraz bogactwo kulturowe regionu, gwarantują gościom regenerację zarówno ciała jak i ducha. Do ich dyspozycji pokoje z łazienkami, stylowa sala z kominkiem, stół do gry w bilarda, ping-ponga, plac zabaw dla dzieci oraz parking.

 
Zapewniamy zakwaterowanie dla rodzin, wczasowiczów indywidualnych oraz grup zorganizowanych.
 
Do zobaczenia!!!1999-2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone
Copyright MATinternet Zakopane :: Powered by AntCms